_________www.KostkaBrukowaRadom.pl__________

KOSTKA BRUKOWA RADOM

TEL. 502 620 705 - SPRZEDAŻ I UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ RADOM I OKOLICE

FIRMA


Sprzedaż i układanie kostki brukowej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą oraz układaniem kostki brukowej. Dzięki tak dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zaproponować im najlepsze z możliwych rozwiązań. Oferowane przez nas kostki brukowe pochodzą od najlepszych i wiodących na rynku producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu ich wysoką jakość oraz wytrzymałość. Ponadto oferujemy wszelkie nowości starając się być na bieżąco z obowiązującymi trendami w dziedzinie projektowania ogrodów i projektowania przestrzennego.

Gdzie działamy?

Siedziba naszej firmy mieści się w Radomiu, stąd też większość świadczonych przez nas usług ma miejsce właśnie w tym mieście oraz jego okolicach. Chętnie podejmiemy się także realizacji zleceń w dalszej odległości: w okolicach Warszawy a także na terenie całego kraju. Nie boimy się wyzwań i chętnie zrealizujemy drobne zlecenia, jak i duże, innowacyjne projekty.

        Kostka brukowa Radom - Firma       Kostka brukowa Radom - Firma       Kostka brukowa Radom - Firma

Dla kogo pracujemy?

Staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Wśród zrealizowanych przez nas projektów są zarówno te polegające na układaniu kostki brukowej wokół prywatnych domów, jak i zlecenia realizowane na potrzeby różnego rodzaju firm i instytucji. Jesteśmy otarci na Państwa pomysły i propozycje. Gwarantujemy, że do każdego zlecenia podchodzimy odpowiedzialnie i w sposób profesjonalny, kierując się dewizą, że najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego klienta, niezależnie od wielkości i rodzaju realizowanego projektu.